20 відгуків
+380 (73) 312-47-02
+380 (73) 312-47-07
+380 (73) 312-47-16
+380 (63) 663-83-44
Производитель автомобильного стекла Orionglass

Комплекти стекол для легкового транспорту

Група компаній "Оріон Гласс" має багатий досвід у виробництві скловиробів для скління автомобільного, громадського, залізничного, а також водних видів транспорту.
Особенностью производства безопасного стекла для транспорта является, четкое и строгое соблюдение параметров предусмотренных для данного вида изделий из стекла. Все изделия проходят жесткий контроль по требованиям безопасности, испытания на прочность, а также соответствие международным стандартам качества. Наряду с высокими требованиями к  качеству стекла для транспортных средств на производстве, является не только безопасное разрушение стекла, но и характеристики имеющие отношение к светопропусканию и отсутствию оптических искажений.
Висока якість вироблених безпечних стекол для транспорту - дозволило Групі компаній Оріон Гласс стати основним постачальником скловиробів для головних автомобільних транспортних конвеєрів України.
в виде галереив виде списка
Завод "Оріон Гласс" – високотехнологічне виробництво, броньованого, ударостійкого і спеціального скла. Продукція заводу забезпечує безпеку за сучасними стандартами - пулі і вибухо стійкості, що підтверджується регулярно проведеними випробуваннями, з отриманням сертифікатів відповідності. Підприємство розробляє та виготовляє куленепробивне скло для автомобілів, які застосовуються на транспортних засобах різного типу: для автомобілів служб охорони
кур'єрських і інкасаторських служб
автомобілів використовуються для потреб армії
автомобілів приватних осіб

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner